Dział Oświetleniowy

jeżeli chcesz umówić się na realizację projektu, otrzymać wycenę, wynająć sprzęt oświetleniowy

Eliza Górska - Świnoga
tel. +48 609 331 338
eliza@heliograf.pl

 

Kinga Szymańska
tel. +48 609 334 552
kinga@heliograf.pl

Dział Kamerowy

jesteś zainteresowany wynajmem sprzętu kamerowego, chcesz się umówić na testy albo po prostu omówić nowinki techniczne

Artur Orzeł
tel. +48 502 107 727
artur@heliograf.pl

 

Magazyn kamery
Konrad Nowicki
tel. +48 721 295 200
konrad@heliograf.pl

Serwis

czyli wszelkie wsparcie techniczne

Andrzej Gamdzyk
tel. +48 722 369 222

Magazyn

czekamy od 6:00 do 23:59, tu dowiesz się czy już możesz odebrać sprzęt i kiedy go zwrócić

Łukasz, Mateusz, Sławek
tel. +48 609 332 331

PUBLIC RELATIONS

chcesz poznać nas, nasze plany, podjąć wspólne działania, a także dowiedzieć się co już zrobiliśmy

Anna Szczerbińska
tel. +48 502 172 852
ania@heliograf.pl

Rozliczenia

jeżeli chcesz dostarczyć fakturę, uzyskać fakturę, rozliczyć swoją pracę

Izabella Kubel
tel. +48 665 449 442
iza@heliograf.pl

Zarząd

Sylwester Adamski
heliograf@heliograf.pl

Krzysztof Adamski
tel. +48 503 173 887
krzysiek@heliograf.pl

Andrzej Jędrzejewski
tel. +48 603 764 864
andrzej@heliograf.pl

Studenci

Drodzy Studenci, Znając dobrze realia życia studenckiego i jednocześnie trudności piętrzące się przed przyszłymi producentami, reżyserami i operatorami, staramy się jak możemy najlepiej wspierać Wasze projekty już na początku Twórczej Drogi.
Mamy specjalnie dla Was przygotowaną ofertę na wynajem sprzętu - bardziej przyjacielską niż biznesową i dlatego chcielibyśmy, abyście i Wy wzięli pod uwagę kilka spraw:

 

  • prosimy Was o załatwianie wszelkich spraw związanych z wypożyczeniem sprzętu od godziny 9:00 do 16:00
  • po odbiór sprzętu przyjeżdżajcie z (ważną!) legitymacją studencką + dokumentem tożsamości
  • sprzęt który Wam wypożyczamy, pracuje nie tylko na Waszym planie, ale po oddaniu powinien móc służyć także innym

 

Dla Was to z pewnością drobnostka, a nam niezwykle ułatwi to pracę i tym samym zyskamy trochę więcej czasu, aby móc jeszcze lepiej przygotować sprzęt dla Was.

Dziękujemy 🙂 

Logo Heliograf do pobrania

logo_download

Godziny otwarcia 6:00 - 23:45