Istniejąc na rynku od ponad 25 lat i przechodząc przez różne etapy w rozwoju wiemy jak ważna jest pomocna dłoń i wsparcie przyjaciół. A już na pewno jest to najważniejsze w momencie gdy stawiamy pierwsze kroki - w życiu, w biznesie, w nowym otoczeniu. Zaczynaliśmy od działu oświetleniowego, potem rozwinęliśmy dział kamerowy, pracując cały czas nad jak najbardziej fachową obsługą planów filmowych i stopniowo oferując coraz pełniejsze wsparcie merytoryczne. Od prawie 10 lat zaczęliśmy regularnie wspierać rozwój młodych adeptów sztuki operatorskiej, współpracując przy produkcji etiud szkolnych, filmów dyplomowych i tak zwanych "30" w Studiu Munka. Wspieramy debiuty.


W roku 2015 - na nasze 25 lecie - po raz pierwszy ufundowaliśmy nagrodę dla studenta wydziału operatorskiego łódzkiej Filmówki za najlepsze zdjęcia w ramach Festiwalu "Łodzią po Wiśle". A ponieważ ten rodzaj wsparcia młodych, utalentowanych osób powoduje naszą niezwykłą radość i dumę staramy się w ramach naszych możliwości realizować kolejne tego typu projekty mające na celu wspieranie pasji, zamiłowań i umiejętności młodych ludzi w zawodach filmowych. Z racji na naszą specjalizację główny nacisk kładziemy na wsparcie młodych operatorów i ułatwienie im dalszej drogi zawodowej. Organizujemy warsztaty służące edukacji filmowej, tak aby zaznajomić środowisko z nowym sprzętem i umożliwić wszystkim chętnym wgląd w nowinki. Bierzemy udział w targach, aby samemu być "na czasie". Włączamy się w kampanie społeczne.


Wszystkich, którzy chcą być informowani o naszych działaniach oraz chcieliby podjąć z nami współpracę prosimy o kontakt na maila: ania@heliograf.pl


Dziękujemy i do zobaczenia!