STUDIO HelioApricor

21.08.2023

Nowa przestrzeń studyjna Heliografu – STUDIO HelioApricor to 750 m2 (25x30m, wys.12,5m) zlokalizowane jest w bliskiej odległości od siedziby firmy – tylko 4,5km od ulicy Sokołowskiej co zawsze daje możliwości szybkiego dopożyczenia sprzętu czy ewentualnej jego zamiany. Hala ta jest w pełni przystosowana do realizacji zdjęć dźwiękowych. Od maja br. kiedy to w ramach długoterminowej umowy zaczęliśmy zarządzać tym studiem realizowane są tu liczne plany reklamowe, filmowe i muzyczne.

Poza dostępnymi w obrysie budynku miejscami dla biura produkcji, garderoby i make-upu doszły jeszcze dwa kontenery również do wykorzystania podczas zdjęć.

HelioApricor to także nowe miejsce dla naszego wspólnego z Wizja Projekt XR przedsięwzięcia Warsaw Virtual Studios – przestrzeni dedykowanej wirtualnej produkcji oraz XR. Do dyspozycji mamy 200 m2 powierzchni LED, mediaserwery, systemy trackowania kamer wraz z kompleksową obsługę technologiczną oraz graficzną w środowiskach UNREAL i NOTCH. Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły techniczne dostępne tutaj: https://heliograf.pl/apricor/