SYLWESTER ADAMSKI HONOROWYM CZŁONKIEM PSC

25.03.2023

Mamy przyjemność poinformować, iż na Gali rozdania Nagród PSC wyróżnienie specjalne – HONOROWEGO CZŁONKA PSC otrzymał założyciel Heliografu – Sylwester Adamski.

W Laudacji wygłaszanej na cześć Sylwestra przez Członka Zarządu PSC Artura Żurawskiego mieliśmy przyjemność między innymi usłyszeć: „To niezmierny zaszczyt móc powiedzieć o postaci tak wielowymiarowej, nietuzinkowej, koleżeńskiej, a przy tym skromnej i niezwykle pomocnej. W PSC chyba nie ma osoby, która by w kontekście techniki filmowej nie słyszała o naszym Laureacie.”

Sylwester Adamski – przez wiele lat wykładowca w Warszawskiej Szkole Filmowej. Współpracujący z PWSFTviT w Łodzi, ze Szkołą Wajdy, od ponad dekady z PSC oraz jeden ze specjalistów Międzynarodowej Konferencji „Scena Jutra” – miejsca kreowania nowych pomysłów, inspiracji i rozmów na tematy technologii przyszłości. Zresztą technologie przyszłości są niewątpliwie bliskie jego sercu, co można również zauważyć w jego zaangażowaniu w rozwój naszego studia Warsaw Virtual.

WIELKIE BRAWA i RADOŚĆ!!!